Współpraca

Jak wygląda współpraca ze mną? Oferuję dwa rodzaje współpracy, - są to sesje zleceniowe i tak zwane TFP.


Sesje zleceniowe, czyli co? - Pojedyncza sesja portretowa: dokładnie taka, jaką sobie wybierzesz; mogą to być zdjęcia, które są Ci potrzebne do pracy: biurowe, do CV, na stronę internetową, zdjęcia do wizytówek, ale też na bloga, czy do użytku własnego. - Sesja grupowa: rodzinna, zdjęcia par, narzeczeńska itd. - Zdjęcia na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych: urodziny, rocznice, komunie, chrzciny, konferencje itp. W każdym z wyżej wymienionych przypadków jestem bardzo otwarta na wszystkie propozycje.


Sesje TFP
TFP służą rozbudowaniu portfolio zarówno fotografa jak i modelki. Modelka pozuje i udziela prawa do wykorzystania jej wizerunku fotografowi, który przygotowuje zdjęcia i dodaje je do swojego portfolio, a także udostępnia je modelce bez opłaty, aby mogła prezentować swoje umiejętności. Przy tego typu współpracy oczekuję od osoby, która pozuje, przede wszystkim doświadczenia,- istniejącego już dobrego portfolio. W przypadku TFP wspólnie wybieramy temat zdjęć, stylistykę, ubiór, reszta szczegółów jest całkowicie do ustalenia i zależna od sytuacji. Ten rodzaj współpracy ma być obopólną korzyścią, zatem bardzo zależy mi na tym, żeby żadna ze stron nie traciła swojego czasu.


Zapraszam na sesje zdjęciowe, wszystkim zawsze staram się odpisać i bardzo się cieszę z każdej nowej współpracy. Szczegóły powyżej ukazanych rodzajów sesji zdjęciowych i dokładne informacje jak  to wygląda, uzyskasz pisząc do mnie w wiadomości prywatnej. Zapraszam do kontaktu!