20 cze 2017

Maj

Tę sesję zrealizowałyśmy z Nicole jakiś miesiąc temu. Jako, że w pierwszym terminie pogoda zupełnie nam nie dopisała, spontanicznie umówiłyśmy się innego dnia i dopiero wtedy trafiłyśmy na dobre warunki. Niestety, wyjechałyśmy z domu trochę za późno, więc zostało nam niewiele czasu na zdjęcia, a także wyszło ich mało. Niebawem kolejna sesja z Nicole pojawi się na blogu. ♥

(follow me on instagram)


6 komentarzy:

 1. rok temu byłaś w Azji a w tym roku wyjeżdzasz w jakieś piękne miejsce na wakacje? może napisz o tym na blogu kiedyś;) ludzie interesują się podróżami ;) co podobało ci się w Tajlandii? czemu nie robiłaś tam zdjęć na stronę, tylko na instagram?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi czytać takie komentarze :)
   Tajlandia cała jest cudowna - ludzie, buddyzm, atmosfera, jedzenie, widoki, przyroda, plaże. To było najpiękniejsze miejsce, jakie odwiedziłam i mogłabym o nim mówić godzinami. Nie robiłam zdjęć aparatem, bo nie chciało mi się nosić całego sprzętu w większość miejsc, bałam się, że się zniszczy czy zmoczy, zatem używałam telefonu. Może w tym roku zabiorę ze sobą aparat i po powrocie coś wrzucę na stronę. Jeszcze nie zdecydowałam :)

   Usuń
 2. Hej, robisz śliczne zdjęcia :) Z jakiego programu do obróbki korzystasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :) obrabiam je w Photoshopie CS6

   Usuń

Dziękuję za komentarz!