7 paź 2015

Bluzy LO3 !

Trochę nietypowy post, taki bardziej informacyjny, ale ostatnio tak się składa, że wykonuję zdjęcia innego rodzaju niż zwykle. Bardzo bym chciała i planuję w końcu zaliczyć jakąś normalną portretową sesję, aczkolwiek na razie jestem trochę zajęta, muszę obrobić to, co mam, powysyłać "odbiorcom", ogarnąć wszystko. Jednak niedługo pokażę Wam coś nowego. Póki co...

Uwaga uczniowie LO3!
Dziś razem z Royals, samorządem naszego liceum chcę Was zachęcić do kupienia sobie "trójkowej bluzy".Są wykonywane przez firmę www.bluzup.com, która szyje świetne, dobrej jakości ubrania od początku do końca w Polsce z najwyższej jakości bawełny (nie korzystając typowego "Made in China"). 

Cena: 98 zł z kapturem i 96 zł bez kaptura.


Dostępne trzy warianty kolorystyczne: szary, bordowy i granatowy, które pokazuję Wam poniżej. Osoby chętne do kupna prosimy o zgłoszenie się do przewodniczących Waszych klas, oni znają szczegóły, będą prowadzić listy osób. 

PS. Przepraszam wszystkich zrozpaczonych fanów, że na zdjęciach nie pojawił się Michał Passon Sportowiec Roku. Następnym razem może postaram się go nakłonić do jakiejś sportowej sesji.

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz!